Jdi na obsah Jdi na menu

Pokud od nás očekáváte odpověď na Váš e-mail, prosím nezapomeňte na sebe udávat kontakt !! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lapáček František - Zájem o štěně

6. 3. 2010 11:16

Dobrý den paní Kroutilová,
koncem jara bychom měli zájem o štěňátko bígla. Prosím kontaktujte mě na tel.čísle 606 675839 nebo na email frantisek.lapacek@airliquide.com
Děkuji,
S pozdravem
Lapáček František

moonbarks - webdesign pro kynology

16. 2. 2010 10:30

http://www.moonbarks.cz webdesign pro kynology

Klára Kubínová - šťěňátka jaro 2010

13. 1. 2010 14:32

Dobrý den, na vánoce jsme plánovali pořídit si fenku bígla, ale bohužel to nevyšlo a byli jsme z toho dost smutní. Nakonec to vypadá, že bychom si mohli pořídit štěňátko na jaře (květen, červen), kdy se budeme stěhovat do baráku a kdy já budu moc zůstat se štěňátkem doma. Chci se tedy zeptat, jak to vypadá s vašimi štěňátky, jestli by ten termín byl zhruba odpovídající a jestli je možné si eventulně u vás fenku zamluvit? Zkušenosti s bíglem mám, jelikož jsem už jednu fenku měla.
Mockrát děkuji za odpověď a přeji mnoho radostí.

Klára Kubínová
kubinova@psvs.cz
775623880

Josef Kirnig - Dotaz

5. 1. 2010 11:53

Dobrý den paní Kroutilová,

loni v únoru jsme po 11 letéch ze zdravotních důvodů přišli o fenku bígla. Ještě ten měsíc jsme si ale odvezli novou od MVDr. Urbana z Brna nové štěně z vrhu J ,je na webu Joesset (pro nás Bára)Je to moc šikovná holka,máme ji rádi,dr. Urbana pravidelně informujeme,zasíláme foto apod.
Protože máme s manželkou rádi hory a často na jezdíme i když bydlíme pod nima v Beskydech ve Frýdlantě nad Ostravicí pořídíli jsme si i tu předchozí fenku protože jim můžeme dopřát pohybu na denní,i vícedenních túrách dost pohybu.Nyní nás napadlo,protože jsme dopoledne v práci a veškerý čas ji věnujeme pak odpoledne (je v bytě) a o volnech,jestli bychom ji nemohli dopřát partnera. Naší Báře je 13 měsíců(nar.23.11.08) a tak se chci přeptat na Váš názor pořídit ji partnera nebo partnerku v tomto věku,třeba jedno z Vámi plánovaných jarních štěnat. Není-li to pozdě ,třeba pro věkový rozdíl,kdyby měla už rok a půl a přivedli ji bychom parťáka štěně.A zda by to měl být pejsek či fenka. S tou naší neplánujeme štěňata (má mírný předkus). Poraďte nám,možná dle Vašeho názoru bychom si jedno Vaše plánované štěně předem zamluvili.

Děkujeme předem za radu.

Josef a Hana

Harcovská 1482
Frýdlant nad Ostravicí
739 289 312
jkirnig´@centrum.cz

Martina - Rozhodli jsme se pro bígla :-)

10. 11. 2009 8:23

Dobrý den, velice vážně jsme začali uvažovat o štěňátku bígla, pořídili jsme si dvě publikace, abychom se "nachytřili". Bydlíme v domečku se zahradou, kterou by měl pejsek (fenka), ještě nejsme rozhodnuti :-), k dispozici. Chceme si štěně pořídit spíše na konci jara, i z důvodu, že nás teprve čeká plot. Píšu asi s předstihem, ale nevím, jak to funguje, jestli stačí jen sledovat Vaše stránky nebo se případně zapsat do pořadníku. Zajímala by mě samozřejmě i cena, i když určitou představu díky inzerátům máme, ale určitě bychom upřednostnili štěně s PP, i když po výstavách lítat nebudeme... :-) Díky za Vaši odpověď. Hezký den, Martina (hermanovam@centrum.cz).

david koller - elza

29. 10. 2009 8:46

milá paní Kroutilová ELZA cestu přežila jen s malím pobrindáním už se naučila chodit na pinkki a ven rída se mazlí a ráda ze srandy kouše vůbec neknučela ani v noci líbí se jí zrcadlo a taky jejího plyšu.

Gabča + Bono - E-team

9. 10. 2009 6:50

Jani,
fotky štěňátek venku jsou naprosto luxusní!!!! To zas bude pracovní morálka, budu se pořád kochat :-) Bonča zaslouží metál, fakt matka roku, mimina jsou všechna moc krásná!!! Myslím že i Boník bude z Effi nadšen.
Užijte si ty tři týdny s malýma raubířema, ať Vám z baráčku neudělají kůlničku na dříví :-)

moravcovi - elza

8. 10. 2009 15:31

elza je zabraná bohužel

Kateřina Podivinská - štěňátka E-team

8. 10. 2009 12:37

Dobrý den, rádi bychom si pořídili štěňátko - holčičku, nejlépe právě bígla. Budlíme ve městě, v prostorném bytě s malým dvorkem u domu (bohužel až ve čtvrtém patře bez výtahu). Víkendy a prázdniny trávíme na chaloupce s velikou zahradou. Máme tři malé školáky. Pejska zahrneme láskou a péčí. Pokud by jste nám do našich podmínek svěřili bíglíka, prosím napište mi další informace o Vašich štěňátkách. Na první pohled nám učarovali fenky Elza a Effi. Předem děkuji, Kateřina Podivinská, podivinska@seznam.cz

moravcovi - elza

7. 10. 2009 14:49

náš email david.potapka@email.cz děkuji a pozdravujta ELZU

Jitka Pilná - fenka

5. 10. 2009 19:11

Dobrý večer,
všichni Vaši Bíglíčci jsou nádherní. Ráda bych věděla jesli máte ještě volnou nějakou fenku, pokud ano, za kolik. Za odpověď předem děkuji.
e-mail: Pilna.Jitka@seznam.cz

karolina novakova - Otazka

3. 10. 2009 21:48

Dobry den,
rada bych se zeptala, zda by bylo mozne navstivit vasi chovnou stanici, plemeno, ktere chovate se nam velmi libi, ale radi bychom o nem vedeli neco vic.
Dekuji za zpravu.
k.N.
email: daso@telecom.cz
tel.777664088

Hana Moravcová - fenka

29. 9. 2009 22:50

Dobrý den,
máme zájem o fenku.Můžete mi prosím napsat, zda máte ještě nějaká volná štěňátka, kdy jsou k odběru a kolik stojí?
můj mail hana.moravcova@pekarstvimoravec.cz nebo 602348859

CH.S.Z Hájenky Hůrka - Odpověď pro Martnu Šafrovou

15. 9. 2009 19:36

Dobrý den, štěňátko si u nás zarezervovat můžete, momentálně ještě máme pejska volného. Bohužel jste na sebe neuvedla kontakt. Pokud je Váš zájem tedy vážný, ozvěte se nám jakýmkoliv způsobem a uveďte na sebe nějaké spojení. Obratem odpovíme a zašleme i podrobnější informace. Krásný den. Jana K.

Martina Šáfrová - Poptávka

15. 9. 2009 19:30

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik u Vás stojí štěňátko bígla(pejsek). A zda by bylo možné si ho předem zarezervovat. Děkuji za Vaší odpověď. S pozdravem Martina

Luboš+Lucie+Kačenka - Gratulace

13. 9. 2009 19:40

Nazdar spoludovolenkáři, tož gratulujeme k úspěšnému porodu osmi kuliček bíglíků! Přejeme jim ať ve zdraví rostou a ať si najdou prima majitele :-)

Petr Žilinský - bígl v zimě

25. 8. 2009 0:26

Dobrý večer, moc prosím o info, zda bígl jako lovecký pes může být celoročně na zahradě u našeho RD. Mám pro něj již nachystánu krásnou zateplenou boudu. Díky moc za vaše info, Petr Zilinský, petyz@atlas.cz , 733 696 881

Lucie, Luboš a Kačka (www.nyvlt.eu) - Pozdrav

16. 8. 2009 20:47

Ahoj spoludovolenkáři :-) tak jsme po návratu z dovolné prohlédli fotogalerii bíglíků, jsou to prima rošťáci, zvláště ve skupinkách :-) Bonnie držíme palečky k očekávanému porodu!

CH.S.Z Hájenky Hůrka - odpověď pro paní Andresovou

15. 8. 2009 11:14

Dobrý den, děkujeme za zájem o štěňátko právě od nás. Štěndo si u nás zamluvit můžete. Bohužel, jste na sebe neuvedla žádný kontakt. Pokud je Váš zájem tedy vážný, ozvěte se nám jakýmkoliv způsobem. Obratem odpovíme a zašleme i podrobnější informace. Krásný den. Jana K.

Jana Andresová - štěně

14. 8. 2009 12:30

Dobrý den, dlouho už uvažuji o koupi psa, děti odrostly, doma jsme jen s manželem a protože bylo u nás vždycky rušno, připadáme si dost nevyužití a bojím se, že bychom mohli zlenivět. Nejdřív jsem zvažovala co chci, měl by to být pes, který jako pes vypadá a musí být trochu menší protože bydlíme v bytě-to vyhrál bígl. Také jsem si četla v diskuzích, co ten lumpík dovede. S rozkousáním všeho možného počítám -nakonec novou sedací soupravu a nábytek jsme si chtěli koupit příští rok, a tak to ještě vydržíme než naše mimi vyroste. Teď dochází na mou otázku máme si pořídit fenu nebo psa? Manžel ba raději psa, já zase fenu. U feny ho odrazuje hárání, nechceme zakládat chov. O vaší chov. stanici jsem četla mnoho chvály, proto jsem si dovolila vznést dotaz a také rezervaci na štěndo.... ale se mnou je to těžký já musím toho lumpíka vidět, aby oči a srdíčko řeklo TO JE ON. Děkuji za odpověď Jana Andresová