Jdi na obsah Jdi na menu

21.12.2014 - 18.sraz bíglů - 6.ročník bíglích vánoc

Místo konání - Svobodné Hamry - Veselý kopec

Zůčastnění bíglíci - Bono, Bibione, Eddie, Hudiny a Ríša, Nemo, Kendy, Kometka, Kimi a naše Indy.

Poslední adventní neděli jsme se, jako již tradičně, sešli s našimi milými přáteli k oslavě bíglích vánoc. Počasí nám tentokrát přálo, po teplých a blátivých dnech nám trošku přimrzlo a dokonce i alespoň trošku nasněžilo.

1.jpg

Nejprve jsme s dali společný oběd ve stylové Hamerské krčmě Jonáš

2.jpg

Pak jsme podnikli společný výlet do přírodního skanzenu Veselý kopec

5.jpg

Užili jsme si opravdu veselý a krásný předvánoční den! Bíglíci si pohráli, vylítali se a domů odjížděli i s vánočním balíčkem od Ježíška!

4.jpg

6.jpg

Všem děkujeme za účast a KRÁSNÉ VÁNOCE!!

Další fota zde yes

 

26.4.2014 - 17.sraz bíglů -

VELIKONOČNÍ VÝLET NA LUCKÝ VRCH

V prosinci loňského roku jsme byli (díky sněhové kalamitě) nuceni Mikulášský sraz bíglů zrušit. Proto jsme pro všechny původně přihlášené připravili náhradní setkání - Velikonoční výlet na Lucký vrch.

Opět jsme se sešli v docela hojném počtu - Bono a Effi, Miky (Corrado), Daffi, Eddie, Guliver, Hudiny a spol., my s Indy a Nutelkou a nováčci - Jonathan (Lucky) s majiteli 

sraz1.jpg

Sraz byl dopoledne v obci Borová u Poličky. Pak jsme společně vystoupali na nejkrásnější výhled Vysočiny ve výšce 739m, odkud je při dobré viditelnosti možno pozovat nejen panorama Vysočiny, ale také Orlických hor, Jeseníky, dokonce i Krkonoše.

sraz4.jpg

Navzdory různorodým předpovědím počasí a noční bouřce s lijákem nám počasí nakonec přálo. Bylo sice mokro, ale teplo a nakonec i sluníčko na nás občas vykouklo 

 sraz3.jpg

Dokonce i Boník a Nutelka měli pocit, že je počasí jak dělané na koupání a společně si zaplavali v malém rybníčku!! (foto jsme bohužel nestihli, ale bylo to přesně tady )

p1060805.jpg

Jen měsíc předem domluvené grilování na Luckém vrchu nám bohužel nevyšlo (to se nám ještě nestalo a nedoporučujeme!!)

p1060813.jpg

Neochota místního personálu a nedodržení předem domluvených podmínek  nás donutilo operativně najít jiné řešení. Seběhli jsme tedy zpět do Borové, kde nás ochotně ,,napojili a nakrmili" na příjemné zahrádce v Restauraci U lesa!  Díky!! 

 p1060817.jpg

Užili jsme si společně moc pěknou sobotu, bíglíci se pořádně vyřádili a těšíme se zase na příště!! 

p1060824.jpg

Další fota zde