Jdi na obsah Jdi na menu

 

 

 

 

V lednu 2022 čekáme štěňátka!

 

Matkou bude naše fenka - 

 

MASCHA Z HÁJENKY HŮRKA

MÁŠA

masa--3-.jpg

 

MÁŠA je fenečka z našeho vlastního odchovu -

ze spojení M: Camilca Z Hájenky Hůrka x O: Ch. Harley Z Kunčiček.

 

masa--4-.jpg

 

Když jsme se tehdy plánovaně rozhodli si doma ponechat právě Mášku, ještě jsme vůbec netušili, co všechno se v tom malém bíglím stvoření skrývá.

 

masenka-1-mesic.jpg

 

Máša u nás zůstala díky svým genům. Je to vnučka naší Nutelky Tergy, která odešla za duhový most krátce po narození Máši. Její tatínek Harley Z Kunčiček pak má v předcích stejná jména, jako zakladatelka naší chovatelské stanice Aida Blýskavica, která nás opustila na jaře téhož roku. Máša u nás prostě zůstat musela.

 

masa-4-mesice.jpg

 

Máša je takové naše správné bíglí třeštiprdlo devil Má milou a přítulnou povahu, je nadmíru veselá a určitě se s ní nenudíme wink Někdy říkáme, že se měla narodit jako kočka smiley  Žádná hromada dřeva není dost vysoká! Naopak každá díra je pro ni ohromnou zábavou! Snad je to tím, že tatínek pochází od Ostravy?? wink Pořád nás umí něčím překvapit. To co vymyslí Máša žádná z ostatních bíglic nikdy nevymyslela smiley 

Ale nenechte se mýlit, Máša je velmi poslušná a nadevše miluje štěňátka! Dva vrh štěňátek již Máša měla a byla jim skvělou matkou heart Nechali jsme si po ní harepied fenečku QUEEN CAMI, úžasnou, přátelskou a veselou parťačkou.

 

01.jpg

Všechny její výstavní úspěchy najdete zde 

 

 

Tatínkem bude pejsek -

 

JUMBLE RUMBLE ALIKIS

JESSE

01.jpg

krásný mladý pejsek s výborným rodokmenem a skvělou povahou.  

02.jpg

 

00.jpg

 

Budou to poslední štěňátka naší Mášenky.

 

 

 

Zkušenosti se psi máme již dlouhá léta. První štěňátka jsme odchovali již v r.1994 a s bíglíky žijeme od r.2003.

Štěňátka budou odchována v domácím prostředí s možností výběhu ven, s velkou láskou a 100% péčí. Budoucí majitele pravidelně informujeme, na našich webových stránkách každý týden najdou nové fotky malých bíglíků a zprávy, jak se jim daří - příklad zde

 

Deníček štěňátek jednoho z našich posledních vrhů 

Budoucím majitelům nabízíme trvalý kontakt, rady s výživou, výchovou a výcvikem. Zároveň i možnost se zůčastňovat pravidelných srazů, které pro majitele našich štěňat pořádáme.

Štěňátka od nás odchází čipovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná, řádně socializovaná, zvyklá doma i venku, s rodokmenem, Europasem, kupní smlouvou a startovacím balíčkem.

Na výstavní karieře našich štěňat netrváme, i když ji samozřejmě vítáme. Záleží nám hlavně na umístění našich štěníků do vhodných podmínek s dobrou péčí.