Jdi na obsah Jdi na menu

Štěňátka 2024

Na rok 2024 plánujeme štěňátka po naší fence

Queen Cami

Návštěva předem vítána

 

cami.jpg

 

cami2.jpg

 

t1.jpg

 

Cami je veselá fenka, která si každého získá. Není s ní nuda, její veselé kousky každého pobaví. Je to rozená trekařka, dogtrekking ji moc baví a zaznamenala již několik úspěchů. Jsou to její první štěňátka, a je to skvělá máma, i jako teta štěňátek její mámy se osvědčila.

 

V případě zájmu nás kontaktujte.

 

Zkušenosti se psi máme již dlouhá léta. První štěňátka jsme odchovali již v r.1994 a s bíglíky žijeme od r.2003.

Štěňátka budou odchována v domácím prostředí s možností výběhu ven, s velkou láskou a 100% péčí. Budoucí majitele pravidelně informujeme, na našich webových stránkách každý týden najdou nové fotky malých bíglíků a zprávy, jak se jim daří - příklad zde

 

Deníček štěňátek jednoho z našich vrhů 

Budoucím majitelům nabízíme trvalý kontakt, rady s výživou, výchovou a výcvikem. Zároveň i možnost se zůčastňovat pravidelných srazů, které pro majitele našich štěňat pořádáme.

Štěňátka od nás odchází čipovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná, řádně socializovaná, zvyklá doma i venku, s rodokmenem, Europasem, kupní smlouvou a startovacím balíčkem.

Na výstavní karieře našich štěňat netrváme, i když ji samozřejmě vítáme. Záleží nám hlavně na umístění našich štěníků do vhodných podmínek s dobrou péčí.